Šubert´s – vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby

Tvoříme váš image

Dopřejte svým vlasům prvotřídní péči. V našem obchodě se prodává vlasová kosmetika, barvy na vlasy a vlasové pomůcky od vybraných kvalitních značek. Dále se specializujeme na kadeřnický nábytek a potřeby pro nehtová studia. Zakoupíte u nás také drogistické zboží nebo desinfekční a čistící přípravky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 558 666 233
fax:
+420 558 438 570
e-mail:
subert@subert.cz
skype:
subert.brusperk
web:
www.subert.cz
facebook:
www.facebook.com
  • Antonínov 636
  • Brušperk
  • 739 44
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

S láskou k vlasům

Naše firma byla založena před dvěma desítkami let a během velmi krátké doby si získala dobré jméno nejen na Moravě, ale také v celé ČR a Slovensku. Na samotné Moravě jsme se stali lídry v oblasti distribuce vlasové kosmetiky. Také v dalších oblastech patříme k úspěšným prodejcům vybavení do kadeřnických salonů. Naše aktivity nyní sahají od výroby přes maloobchodní po velkoobchodní a exportní prodej. Kromě vlasové kosmetiky se nyní věnujeme rovněž prodeji kadeřnického nábytku, dezinfekčních přípravků i drogistického zboží.

Vlasová kosmetika

Pečujte o svou hřívu s pomocí těch nejlepších. V našem e-shopu naleznete širokou nabídku kvalitní vlasové kosmetiky od předních světových značek. Prodáváme posilňující séra na vlasy, ampule pro zářivý lesk i barevné masky a balzámy. Vedeme rovněž široký výběr šamponů a také gelů a fluidů pro následnou úpravu účesu. S neposednými vlasy nebo malým objemem vám pomohou nejen speciální krémy, ale také spolehlivé laky na vlasy. Naše vlasová kosmetika vás překvapí svým účinkem.

Kadeřnický nábytek a další vybavení

Za více než dvacet let našeho působení se kadeřnické potřeby Šubert staly pro mnoho kadeřníků vtělením jistoty. Všichni vědí, že u nás seženou nejen pohodlný a zároveň účelný kadeřnický nábytek, ale také kadeřnické nůžky a elektroniku. Prodáváme také vybavení pro pedikérky nebo do nehtových studií. Pro učně kadeřnických oborů pak prodáváme praktické sety, které jim usnadní start do studia.

V naší nabídce naleznete produkty značek:

  • Matrix
  • Green Light
  • L´Oreál
  • Palco Professional
  • Schwarzkopf

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce